Zakochać się w drewnie...

28 maja 2015
...

Kiedy zacznie za tobą chodzić drewno, już się nie uwolnisz i może wtedy założysz swój własny warsztat, jak to zrobił Szymon Gacki - miłośnik i fan drewna, twórca marki Woodlovers.

 

Szymon, jak wielu z nas, studiował co innego (zarządzanie w turystyce), a pracę znalazł w całkiem innej branży - import i sprzedaż podłóg drewnianych. Wtedy już zaświtała mu myśl o posiadaniu własnego warsztatu, ale - jak większości z nas - wciąż brakowało mu wolnego czasu. Aż w końcu zdobył się na decyzję, zwolnił się z pracy, założył własny warsztat i stworzył markę Woodlovers.

Tak się zaczęła historia marki, która dziś krok po kroku, zdobywa nowych fanów. I jest to historia bardzo inspirująca, z serii tych garażowych, bo początkowo Szymon urządził swój warsztat w 50-metrowym mieszkaniu w Warszawie, w którym mieszkał wraz ze swoją żoną, Alą.

Kolejnym krokiem była przeprowadzka do rodzinnego Chełma i zorganizowanie, przy wsparciu ojca, dużo większego warsztatu. I co charakterystyczne, Szymon na swojej stronie pisze, że "mieszkanie z dala od dużych aglomeracji przywróciło uśmiech na ich twarzach", a więc powrót do korzeni, mniejszych miast i natury, przywraca - jak widać - szczęście i prawdziwą radość z życia!

Widać więc, że kierunek jest dobry, działka pod lasem już kupiona, firma Woodlovers się rozwija, a my wszyscy możemy czerpać z tej historii inspirację i się cieszyć w naszych domach meblami i gadżetami z drewna, zrobionymi z prawdziwej pasji.

 

 

Fot. z woodlovers.pl

Komentarze