Wnętrza pięknie dogrzane...

26 lutego 2015
...

Jeszcze do niedawna grzejniki skrywaliśmy za firanami, dziś stanowią element dekoracji, istotny element do wyrażania własnego stylu i tworzenia przemyślanych kompozycji wnętrz. Grzejniki Zehnder już od lat starają się trafiać w najbardziej wyrafinowane gusta i, co nie mniej ważne, są dopracowane pod każdym względem, bo za marką stoi już ponad 100 lat doświadczeń.

Co prawda sezon grzewczy powoli się kończy, ale przed nami wiosna - okres remontów i najlepsza pora do wykańczania mieszkań. Trudno wyobrazić sobie mieszkanie bez ogrzewania, zatem warto zaplanować sobie instalację grzejników, tym bardziej że stanowić one mogą ważny element wystroju i pełnić mogą dodatkowe funkcje. Funkcja najbliższa ogrzewaniu to funkcja suszenia ubrań czy ręczników i grzejniki Zehndera mają w sobie sporo pomysłów i udogodnień w tym zakresie. Inną bardzo interesującą funkcją i elementem dekoracji jest możliwość tworzenia abażurowych ścianek i odgrodzeń w pomieszczeniach.

Grzejniki Zehndera swoją minimalistyczną formą i geometrią mogą stanowić ozdobę ściany niczym elementy graficzne, co znakomicie koresponduje z coraz bardziej nowoczesnym designem w naszych domach. Zehnder jednakże nie zapomina o naszych skłonnościach do estetyki retro, resentymentach i sięgania do klasycznych wzorów, które świetnie się komponują np. w loftach czy w towarzystwie vintage'u.

 

 

Komentarze