Własne studio architektoniczne…

26 września 2013
...

Po serii replik słynnych budowli nadszedł czas na studio architektoniczne z prawdziwego zdarzenia – Lego Architecture Studio. Wspaniała zabawa i rzecz dla dzisiejszych i przyszłych wizjonerów!

 

 

Lego Architecture Studio to coś znacznie więcej niż wcześniejsze klockowe repliki słynnych budynków, jakie wcześniej wychodziły w serii Lego Architecture. Wcześniej kupując np. Willę Savoy stworzyć można było wspaniała Villę Savoy, ale nic poza tym. Teraz mając Lego Architecture Studio możesz w pełni popuścić wodze wyobraźni!

 

To fantastyczna zabawa dla starszych dzieci i dorosłych. W pudełku masz ponad 1200 wyłącznie białych i przezroczystych klocków, a do tego ponad 300-stronicową książkę przygotowaną przez znakomitych architektów (REX Architecture, Sou Fujimoto Architects, SOM, MAD Architects, Tham&Videgard Arkitekter, Safdie Architects, Skidmore czy Owings & Merrill), która opisuje techniki konstrukcyjne, zawiera inspiracje i skondensowaną historię architektury. I możesz budować , co zapragniesz – kosmiczne krążowniki, drapacze chmur, modernistyczne wille i całe osiedla. Możesz w pełni uwolnić swoją kreatywność i rozwijać umiejętności konstrukcyjne zgodnie ze wskazówkami najsłynniejszych architektów!

 

Osadzone wideo | edytuj | usuń

 

Cena zestawu to 150 dolarów. Nie jest to mało, ale biorąc pod uwagę wartość edukacyjną tego zestawu i jakość wykonania, szczególnie miłośnicy architektury, modernizmu i futurystycznej wyobraźni – nie będą żałować wydanych pieniędzy. To znakomita zabawa i świetna inwestycja!

 

Strony, gdzie znajdziesz wspaniałe konstrukcje i budowle z klocków lego:

http://www.beethamtower.org/blog/20-famous-skyscrapers-reproduced-in-lego.html

http://www.flickr.com/groups/2276287@N21/

http://lessmore.blox.pl/2010/02/Kazde-klocki-prowokuja-do-budowy-domkow-zamkow-i.html

Komentarze