Warsztaty "3xS" zakończone.

11 grudnia 2013
...

10 grudnia odbyło się podsumowanie warsztatów "3xS" (SIEDZISKO, STÓŁ, SZAFA), realizowanych w ramach projektu "warsztatów dwóch pracowni (w2p) na wrocławskiej ASP.

 

Tym razem zadanie było bardziej złożone niż na warsztatach "Stół za 100", bo studenci projektowali nie pojedyńcze meble a cały zestaw złożony z siedziska, stołu i szafy. Warsztaty odbyły się w listopadzie, a w tym miesiącu odbyło się podsumowanie. Studenci pracowni meblarskich przygotowali prezentacje dot. przebiegu warsztatów, jak również zaprezentowali swoje realizacje. Sześć zespołów projektowych dysponując płytami meblowymi z oferty partnera wydarzenia firmy PFLEIDERER wykonało siedziska, stoliki i szafki. Jedna z głównych wytycznych dla powstałych obiektów było hasło "kolaż".

 

Jakie sa tego efekty? Nieco zobaczyć możemy na kilku zdjęciach. "W nadchodzącym roku, wszystkie powstałe eksponaty zostaną zaprezentowane na wystawie. O miejscu i czasie jej trwania będziemy na bieżąco informować" - zapewnia Szymon Hańcza."w2p" (warsztaty dwóch pracowni) to projekt realizowany przez pracownie projektowania mebli wrocławskiej ASP. Głównym celem projektu jest promocja pracy zespołowej, praca z tzw. ograniczeniami oraz praca z podmiotami zewnętrznymi. Dotychczas w ramach projektu zrealizowano warsztaty "stół za 100" oraz "ćwiartka". Firma PFLEIDERER już po raz drugi wspiera działania w ramach projektu "w2p".

 

 

 

Komentarze