Przebojowa półkula czyli HEMISPHERE

24 lutego 2015
...

Prosta i minimalistyczna, a przez dodanie jednego, bardzo sprytnego zabiegu, stała się prawdziwym hitem rynkowym, produktem rozpoznawalnym w mgnieniu oka.

 

Nowodvorski Lighting to już znana polska marka, firma doświadczona i wielokrotnie wyróżniana. W swojej ofercie ma całkiem sporą kolekcję lamp nowoczesnych, a wśród nich prawdziwą gwiazdę, a raczej przebojową półkulę - lampę Hemisphere.

Jej debiut przypadł na targi oświetleniowe "Światło w Warszawie". Początkowo lampa produkowana była w dwóch wersjach kolorystycznych - białej i czarnej, a ponieważ dobrze się sprzedawała, w kolejnym roku producent rozszerzył ofertę o dodatkowe 2 kolory - szary i fioletowy. Jednakże prawdziwym strzałem w dzieciątkę był pomysł z zeszłego roku, by lampy pomalować w środku farbami fluorescencyjnymi! Hemisphere stała się po prostu wyjątkowa. Po zapaleniu światła widok jest wręcz niesamowity. Lampa nie tylko świetnie się prezentuje, szczególnie w nowoczesnych kuchniach czy salonach, ale stanowi fantastyczny akcent i nadaje pomieszczeniu indywidualnego charakteru.

Co może jeden szczegół, szczególnie taki, który dopełnia całości!!

 

 

 

>> www.nowodvorski.com

Komentarze