Potrójne „S” podczas "Nocy z designem"

11 lutego 2014
...

"3xS" (SIEDZISKO, STÓŁ, SZAFA) to trzecia edycja projektu "w2p" (WARSZTATY DWÓCH PRACOWNI), którego kolejne etapy opisywaliśmy już na naszym blogu. Znamy już datę i miejsce, w którym po raz pierwszy zostaną zaprezentowane efekty pracy studentów z pracowni projektowania mebli wrocławskiej ASP.

 

Siedzisko, stół i szafa to trzy rodzaje mebli, które umieszczone razem w jednym pomieszczeniu nadają mu sens funkcjonalny i estetyczny. Dlatego też właśnie takie zestawy zostały opracowane przez kilkuosobowe zespoły studentów biorących udział w przedsięwzięciu, nad którym merytorycznie czuwają: prof. Wacław Kowalski, as. Magdalena Garncarz, as. Szymon Hańczar. Złożoność projektowanych mebli ma być impulsem do myślenia o nich jako o grupie produktów, które powinny łączyć określone cechy formalne.

 

Podsumowanie warsztatów „3xS” odbyło się 10 grudnia 2013 r., ale pierwsza oficjalna odsłona efektów prac warsztatowych została zaplanowana na maj 2014 r., jako jedna z atrakcji wrocławskiej Nocy z Designem w Domarze. Właśnie wtedy będziemy mogli na żywo obejrzeć owoce działań studentów ASP. Już dzisiaj zapraszamy jednak do naszej galerii, gdzie można podejrzeć jak powstawały podstawowe komplety mebli.

 

Więcej na ten temat:

3xS

Warsztaty "3xS" zakończone

Ćwiartka dla studenta

Studentowi Ćwiartka wystarczy...

Komentarze