Polski design w Brazylii

8 lipca 2014
...

W kolejnej szóstej już edycji „The Spirit of Poland” kilkanaście polskich marek promować będzie nasze wzornictwo w Brazylii. Wystawa zostanie zaprezentowana podczas DW! São Paulo Design Weekend, który odbędzie się 14-17 sierpnia 2014 r.

 

The Spirit of Poland to inicjatywa, której głównym celem jest ukazanie potencjału dizajnu z Polski na forum międzynarodowym. W 2014 kontekst dla produktów wybranych do wystawy stanowić będzie historia poszczególnych marek, zaprezentowana w taki sposób, aby dowiedzieć się więcej nie tylko o samych obiektach, ale także poznać proces ich powstawania.

 

Organizatorzy wystawy (The Spirit of Poland i portal Culture.pl) wybrali 18 marek, które będą reprezentowały nasz kraj podczas święta designu w São Paulo. Wśród wybrańców znalazły się znani w Polsce designerzy i studia projektowe, czyli Agnieszka Bar, CUSTOM (CSTM), Designlab, Kafti, Kosmos Project, MALAFOR, MOA, Nobile, Pani Jurek, Pet Petits, Shima, Studio Robot, Tabanda, Takk, WellDone / Szymon Hanczar Studio Projektowe, V4, Vzór, Zieta Prozessdesign.

 

www.spiritofpoland.pl

 

Więcej:

Duch polskiego wzornictwa

Komentarze