Orzechowe RETRO

10 czerwca 2015
...

Na tegorocznych targach w Mediolanie drewno orzecha mocno zaznaczyło swoją obecność a sam dekor stał się jednym z głównych trendów wzorniczych 2015 roku. Orzech dobrze prezentuje się w wielu wydaniach i sprawdza we wnętrzach zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych.

 

Na tegorocznych targach w Mediolanie drewno orzecha mocno zaznaczyło swoją obecność, a sam dekor stał się jednym z głównych trendów wzorniczych 2015 roku. Orzech dobrze prezentuje się w wielu wydaniach i sprawdza we wnętrzach zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych.

Producent mebli Dig-Net również nie pozostał obojętny na piękno orzecha. Z udziałem dekorów Real Walnut i Real Walnut Brown firmy Pfleiderer stworzył kolekcję mebli „Retro”. Stylistykę mebli cechują wyraźne wpływy designu lat 50. i 60. XX wieku. Orzechowe dekory tchną elegancją, spokojem i harmonią, które podkreśla wyrazisty charakter naturalnego rysunku drewna. Współczesnym akcentem są grafitowe półki i elementy mebli – dobrze komponujące się z ciepłym brązem orzechowego dekoru.

Orzechowe dekory są nowością z kolekcji „Materials we love. Concept by Zięta & Kuchciński” inspirowanej klasycznymi materiałami, takimi jak beton, drewno orzecha i drewno daglezji.

Komentarze