KONKURS STREET TALENT 2013

16 października 2013
...

Street Talent to ciekawy konkurs dla projektantów, szczególnie zaś tych zainteresowanych street art’em oraz (ze względu na nagrody) lubiących jeździć na rowerze. Asphalt Bikes zaprasza do uwolnienia wyobraźni i zaprojektowania witryny swojego sklepu rowerowego.

 

 

Większość z nas ma bardzo ograniczony lub wręcz żaden wpływ na to jak wygląda ulica, na której mieszkamy. To nie znaczy jednak, że nie mamy określonej wizji jak chcielibyśmy, aby prezentowało się miejsce, w którym żyjemy. Biorąc udział w konkursie Street Talent 2013 zorganizowanym Asphalt Bikes mamy szansę zademonstrować nasz pomysł nieco szerszej widowni.

 

Aby wziąć udział w konkursie należy zinterpretować hasło „The Street” na witrynie sklepu o wymiarach 6,05m x 1,75m w dowolnej technice. Pomysł powinien być oryginalny i efektowny (do czego bardzo zachęcają organizatorzy) a do projektu powinna zostać załączona lista materiałów potrzebnych do jego realizacji. Zwycięski zamysł zostanie wykonany w listopadzie 2013 r. na witrynie sklepu Asphalt Bikes w Warszawie przy ul. Leszczyńskiej 12 oraz opublikowany w grudniowym wydaniu magazynu Aktivist. Na biorących udział w konkursie czekają również atrakcyjne nagrody rzeczowe.

 

Prace na konkurs można zgłaszać do końca października. Więcej szczegółów – na stronie internetowej organizatora: http://www.asphaltbikes.com/streettalent

Komentarze