Grasz w zielone?

13 września 2016
...

GRANNY SMITH U1877 M Pfleiderer to żywa, soczysta zieleń płyty laminowanej. Świetnie pasuje do różnego rodzaju dekorów drewnopodobnych, wprowadza do wnętrza świeżość, kojarzy się z naturą i ekologią. Ponieważ zieleń od kilku sezonów jest niezwykle modna i chętnie stosowana we wnętrzach, ten kolor zdecydowanie nada meblom modny charakter.

Wszechobecna w przyrodzie zieleń w każdym swym odcieniu i w towarzystwie wszystkich barw wygląda pięknie. Przyjrzyjmy się jej dobrze podczas spacerów. Zapamiętane obrazy mogą bowiem stać się wzorcem udanych zestawień kolorystycznych do wnętrz.


W naszym najbliższym otoczeniu widać soczystą, jasną, ciemną albo szmaragdową zieleń, połączoną z ciepłymi barwami - najczęściej czystymi, ale też złamanymi. Taka kompozycja znakomicie sprawdzi się również w domu. Zielony we wnętrzu będzie wyglądał świetnie w połączeniu z białym – w każdym wydaniu. Jednocześnie takie połączenie jest stosunkowo zapobiegawcze – raczej niczym tego nie zepsujesz. Soczysta zieleń to również bardzo udane zestawienie kolorystyczne z jasnym drewnem, bielą, pastelami i szarością. Wykorzystaj do tego kolor płyty laminowanej GRANNY SMITH U1877 M Pfleiderer.

www.pfleiderer.pl

Komentarze