Gdynia Design Days 2017

30 czerwca 2017
...

Uwaga sztorm! Już od dziś, w Gdyni, wszystko co stare miesza się z nowym. To co z lądu z tym co przyniosło morze... Zaczyna się czas inspiracji i projektowego szaleństwa. Rusza 10-ta edycja Gdynia Design Days.

Wybór hasła przewodniego jubileuszowej edycji Gdynia Design Days nie był przypadkowy. Wszak sztorm to zjawisko wyjątkowe. To siła inspiracyjna, pozwalająca na spojrzenie na „stare sprawy” z innego, nowego punktu. To siła która łączy, nie dzieli. Zapewnia przenikanie i wymianę kultur, a także stanowi sens współczesnego projektowania.

I taka właśnie ma być rozpoczynająca się właśnie edycja GDD. Ma budzić kreatywny niepokój, który wywoła potrzebę zmian. Na stronie internetowej www.gdyniadesigndays.eu możemy przeczytać, że organizatorzy wydarzenia pragną, by było ono „czasem przemiany i oczyszczenia, odkryć i dobrych początków”.

Festiwal Gdynia Design Days odbywa się co roku już od 10 lat. Podczas każdej jego edycji możemy podziwiać najnowsze trendy i dobre praktyki z zakresu projektowania. Program wydarzenia, kierowany zarówno do profesjonalistów jak i entuzjastów designu, bogaty jest w inspirujące wystawy, ciekawe wykłady i prelekcje, kreatywne warsztaty oraz dyskusje, które przyczyniają się do powstawania wartościowych idei.

Komentarze