Finisaż czyli okazja na dizajnerskie zakupy!

30 lipca 2015
...

31 lipca Galeria Wnętrz Domar organizuje finisaż wystawy "Marki Dolnośląskie - Wzorowe produkty" połączony z możliwością zakupu produktów z ekspozycji. To prawdziwa okazja na naprawdę oryginalny zakup!

 

W najbliższy piątek - 31 lipca od g. 17:00 do 20:00 - Galeria Wnętrz Domar wszystkich zaprasza na finisaż dwóch wystaw:

- Marki Dolnośląskie - Wzorowe Produkty, której premiera miała miejsce podczas 7. Nocy z Designem,

- Łąka i Las - powstałej z inicjatywy Culture.pl.

Zakończenie wystaw połączone będzie z możliwością zakupu produktów prezentowanych na wystawach. Kto z Was był na "Nocy z Designem" i upatrzył sobie coś interesującego, może teraz przybyć na finisaż i sobie to zakupić!

 

"Marki Dolnośląskie – Wzorowe Produkty" to przegląd produktów tworzonych przez projektantów i marki związane z regionem. Ekspozycja prezentuje przedmioty codziennego użytku dla domu, takie jak meble, lampy i akcesoria wnętrzarskie – produkty o dużych walorach estetycznych i wysokiej jakości wykonania. Uzupełnieniem ekspozycji są dobrze zaprojektowane zabawki i książki.

 

Wystawa „Łąka i Las” jest polską premierą ekspozycji "Forest and Meadow" prezentującej polski design, która to powstała z inicjatywy culture.pl i została wcześniej zaprezentowana podczas Design Trade Copenhagen 2013 oraz w Designgalleriet w Sztokholmie w 2014.

 

 

Dodatkowo Galeria Wnętrz Domar zaprasza do udziału w dwóch bezpłatnych warsztatach:

Warsztat majsterkowania w drewnie z Heart od Wood
Warsztat tworzenia mini roślinnych kompozycji z Zieloną Wroną


Liczba miejsc na zajęciach jest ograniczona, więc najlepiej szybko zgłosić swój udział na adres: design@domar.pl.

 

Warsztaty są bezpłatne! - 

Warsztat majsterkowania w drewnie z Heart od Wood

Do udziału w zajęciach zapraszamy każdego kto chciałby pooglądać, pomacać, powąchać, pociąć, oszlifować i pokochać piękne drewno. W czasie warsztatu będzie można podpatrzeć i spróbować pracy ręcznymi narzędziami stolarskimi. Wytrwali uczestnicy, z pomocą prowadzącego będą mieli okazję stworzyć drewniany gadżet, zabawkę lub rzeźbę.
Warsztat przeznaczony jest dla osób dorosłych i starszych dzieci z opiekunami. Zapewnimy podstawowe materiały.
Heart of Wood to autorska pracownia stolarska Michała Trybusa – meble i akcesoria do wnętrz inspirowane naturą, wytwarzane z regionalnego starannie selekcjonowanego drewna, przy użyciu tradycyjnego warsztatu.

 

Warsztat tworzenia mini roślinnych kompozycji z Zieloną Wroną

Wystarczy, że przyniesiesz pojemnik, najlepiej szklany np. słoik lub szklankę, w którym samodzielnie stworzysz swoją miniaturową kompozycję roślinną. My dostarczymy roślinki, spośród, których wybierzesz te, które najlepiej będą pasować do twojego pomysłu. Niewielka kompozycja sprawi, że poczujesz bliskość natury.
Kompozycje roślinne powstawać będą pod okiem Zielonej Wrony, która przedstawi kilka inspiracji i rozwiązań, a także zadba o odpowiedni dobór roślin.
„Zielona Wrona” to autorski projekt architekt krajobrazu Sylwii Wrony, absolwentki Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Zajmuję się projektowaniem terenów zielonych oraz wykonywaniem kompozycji roślinnych. W projektowaniu nadrzędną wartością jest kreatywność, prostota i funkcjonalność rozwiązań. Celem prac jest wprowadzenie roślin do życia ludzi, tak aby każdy miał możliwość obcowania z naturą, nawet w mikro wymiarze. Wykonuję kompozycje roślinne do wnętrz, na balkony i tarasy.

 

 

WIĘCEJ INFORMACJI NA DESIGN UDOMOWIONY

Komentarze