Eurowizja 2015 – najlepsze głosy Europy z Pfleiderer!

13 sierpnia 2015
...

Ponad 6 milionów widzów obejrzało w tym roku finał Konkursu Piosenki Eurowizji. Reprezentująca Polskę Monika Kuszyńska rywalizowała z reprezentantami 26 państw a o solidną bazę w postaci sceny, backstage’u i obszarów dla artystów, wykonaną z Duropalu zadbał Pfleiderer, topowy na polskim rynku producent materiałów drewnopochodnych.

 

Artyści biorący udział w Konkursu Piosenki Eurowizji 2015 występowali na scenie wykonanej z płyt laminowanych Duropal. Wystrój autorstwa Floriana Wiedera, który telewizyjny event z ponad 200 milionami widzów przeniósł architektonicznie na scenę był wspierany przez Ala Gurdona, znanego ze spektakularnych projektów oświetleniowych.

Podłoga odporna na zarysowania: błysk dla wysokich obcasów

W 60-tej edycji konkursu projektanci przeszli samych siebie. Scena była gigantycznym dziełem sztuki z pogranicza światła, formy i koloru. 1288 punktów ledowych tworzyło wielkie oko, w środku którego występowało czterdzieści różnych narodowości. Spektakularne efekty świetlne także i tym razem odegrały centralną rolę.

Decydując się na podłogę z laminatu Duropal HPL w kolorze wysokopołyskowej czerni wulkanicznej, Wieder dokonał najlepszego wyboru. Materiał odbijał efekty świetlne na scenie, dzięki temu wciągnął całą publiczność w interakcję z artystami. Podczas, gdy inne lakierowane na wysoki połysk materiały ulegają lekkim zadrapaniom, Pfleiderer proponuje wyjątkowo wytrzymałą powierzchnię topX.

Szeroka gama laminatów HPL jest dostępna w Polsce poprzez sieć Pfleiderer Partners na www.pfleiderer.pl. Te najbardziej popularne są oferowane z bieżących stanów magazynowych. Istnieje również możliwość zamówienia dekorów proponowanych na rynek niemiecki.

O Grupie Pfleiderer
Pfleiderer jest dominującym europejskim producentem materiałów drewnopochodnych. Zatrudnia w całej grupie 3400 pracowników i dzieli się na Core West (rejon Europy Zachodniej ) i Core East (rejon Europy Wschodniej). Core West pod nazwą marki Pfleiderer posiada w asortymencie paletę produktów Duropal, Wodego i Thermopa oraz jest partnerem dla przemysłu, handlu, rzemiosła, konstruktorów i architektów. W Niemczech przedsiębiorstwo posiada 5 lokalizacji produkcyjnych. W Europie Wschodniej ma większość udziałów w notowanej na giełdzie polskiej spółce Pfleiderer Grajewo S.A, posiadającej silną pozycję na polskim rynku materiałów drewnopochodnych.

www.pfleiderer.pl

Komentarze