„Diamentowe” dekory PFL

17 grudnia 2014
...

Jury konkursu Diament Meblarstwa zadecydowało, że w kategorii „Komponenty i elementy meblowe” statuetka trafi m.in. do firmy Pfleiderer.

Jury konkursu Diament Meblarstwa zadecydowało, że w kategorii „Komponenty i elementy meblowe” statuetka trafi m.in. do firmy Pfleiderer. Producent prefabrykatów meblarskich został nagrodzony za przygotowanie i wdrożenie do produkcji kolekcji dekorów „MATERIALS WE LOVE. Concept by Zięta & Kuchciński”, zaprojektowanych przez Piotra Kuchcińskiego i Oskara Ziętę.

Do dziewiątej edycji konkursu zgłoszonych zostało ponad 150 produktów, które rywalizowały ze sobą pod kątem wzornictwa, oryginalności oraz postrzegania przez klientów. Decyzję o przyznaniu nagrody podjęła rada ekspertów z branży meblarskiej i projektowej, co zwykle wróży wyróżnionym produktom także sukces sprzedażowy.

Na kolekcję „MATERIALS WE LOVE” składają się cztery dekory – dwa drewnopochodne (DAGLEZJA, REAL WALNUT) zaprojektowane przez Piotra Kuchcińskiego oraz dwa naśladujące różne oblicza betonu (RAW CONCRETE, SWISS CONCRETE) autorstwa Oskara Zięty. Dekory te po raz pierwszy publicznie zostały zaprezentowane podczas Łódź Design Festival 2014. Projekty nowych dekorów, w wersji płyt meblowych, laminatów HPL i blatów kuchennych firma Pfleiderer wprowadzi na rynek już w przyszłym roku.

Więcej na temat:

Premiera wspólnej kolekcji od Zięty i Kuchcińskiego

Związek drewna i betonu

 

Komentarze