Design i narcyzm

17 lutego 2014
...

Ruszyła druga edycja konkursu Design – Open Space w ramach Wroclove Design – II. Międzynarodowego Festiwalu Dobrych Projektów. Tym razem hasłem przewodnim jest… narcyzm.

 

Wiele osób uważa, że „dobry projekt” to taki, który spełnia swoją funkcję nie niszcząc przy tym środowiska i zaspokajając przy okazji nasze doznania zmysłowe. Jest to definicja, która raczej nie wzbudzi niczyjego sprzeciwu. Jednak organizatorzy Wroclove Design Festival postanowili w tym roku spojrzeć na kwestię dobrego projektu z zupełnie innej, bardziej hedonistycznej strony.

 

Czy dobry projekt może spełniać nasze narcystyczne potrzeby i pragnienia, tym samym wzbogacać i określać nasze ja? Czy narcystyczne dbanie o siebie nie jest dbaniem o siebie teraz tutaj i w przyszłości? Zawodowych projektantów, studia projektowe, debiutantów i studentów, którzy chcieliby zmierzyć się z tym zadaniem mają czas do 30.03.2014 godz. 23.59 na nadsyłanie zgłoszeń.Projekty innowacyjne, kreatywne, zaangażowane społecznie, funkcjonalne oraz wpisujące się w temat narcyzmu można nadsyłać na e-maila: konkurs@wroclovedesign.pl

 

Więcej informacji:

http://www.wroclovedesign.pl/konkurs/

Komentarze