Brzoza Polska od kuchni

7 października 2013
...

Tak jak łączenie różnych smaków daje wyrafinowane potrawy, tak łączenie różnych wzorów i barw może być kluczem do stworzenia efektownego projektu.

 

 

Smak inspiracji

Projekt Brzoza POLSKA! zadebiutował podczas ubiegłorocznego festiwalu Łódź Design. Po roku, już jako baza wspólnego projektu firm Interprint, Pfleiderer i WFM Kuchnie (Grupa Szynaka), powraca do Łodzi w ramach wystawy towarzyszącej festiwalowi. Centralnym punktem ekspozycji jest projekt nowoczesnej kuchni, w której połączenie dekorów drewnopodobnych, jednobarwnych i fantazyjnych tworzy wnętrze nawiązujące do pełnej niespodzianek współczesnej sztuki kulinarnej.

 

Naturalne kontrasty

Natura nie boi się różnorodności, kontrastów, bogactwa kolorów i wzorów. Takie podejście do kreowania wnętrz i mebli pomaga, nawet w przypadku nowoczesnych i minimalistycznych form, stworzyć urozmaicone kolorystycznie i jednocześnie relaksujące otoczenie. Kolekcja dekorów Brzoza POLSKA!” to koncepcja bardzo silnie inspirowana unikalnym skarbem polskiej przyrody – ściśle chronioną brzozą ojcowską. Podczas wystawy będziemy mogli się przekonać jak łącząc i miksując dekory z kolekcji, wiernie naśladujące korę, liście i drewno drzewa, można stworzyć ciekawą przestrzeń kuchenną.

***

Ekspozycję „Living in contrasts, taste of inspirations!”  można będzie zobaczyć podczas festiwalu Łódź Design (17-27 października 2013 r.) w centrum festiwalowym przy ul. Targowej 35. Wystawie będą towarzyszyć pokazy kulinarne na żywo przygotowane przez mistrzów z łódzkiej restauracji Street Art Deluxe. Pokazy będą odbywać się 18, 19, 20, 25 i 26 października o godzinie 12.30 oraz o 15.00.

Komentarze