Blogerki i dekoratorki

13 lutego 2014
...

Podczas targów wnętrzarskich HOME DECOR 2014 w Poznaniu (18-21.02.2014 r.) odbędzie się kolejna edycja Bloggers Zone. Najpopularniejsze polskie blogerki wnętrzarskie same wystąpią tym razem w roli dekoratorek.

 

Odwiedzając arena Design warto choć na chwilę zajrzeć do pawilonu nr 5, gdzie w tym samym czasie odbywać się będą targi HOME DECOR 2014. Jak co roku zobaczymy tam prezentacje wnętrzarskich nowości i inspiracji oraz szereg wydarzeń towarzyszących. Jednym z nich jest prawdziwa gratka dla osób interesujących się pięknym urządzaniem wnętrz, czyli Bloggers Zone, gdzie znane polskie blogerki wnętrzarskie dadzą popis swoich umiejętności.

 

Ula Michalak (http://interiorsdesignblog.com), Kasia Gal (http://homeglamournow.blogspot.com/), Dagmara Jakubczak (http://forelements.blox.pl/html), Diana Marzejon (http://szczesciejestwyborem.blogspot.com ) i Anna Katarzyna Betnarska (http://klikinterior.pl) tym razem same wystąpią jako dekoratorki wnętrz i zaprezentują w praktyce swoje umiejętności. Każda z nich zaaranżuje stanowisko wykorzystując z mebli i dodatków z oferty wystawców Arena Design i Home Decor. Obserwujący na bieżąco blogi dziewczyn, doskonale wiedzą co je inspiruje. Krótko mówiąc zapowiada się, że zobaczymy bardzo interesujące aranżacje.

 

Tworzenie aranżacji odbędzie się 17 lutego a ich prezentacja w dniu otwarcia całej imprezy tj 18 lutego. Bloggers Zone znajdzie się w pawilonie nr 5.Bloggers Zone to inicjatywa grupy blogerek wnętrzarskich, która wspiera festiwale, wydarzenia, imprezy, warsztaty wszelkie eventy nawiązujące swoim charakterem do tematu wnętrz, architektury, dekoracji i aranżacji przestrzeni domowych i komercyjnych, designu, DIY. Skład Bloggers Zone nie jest stały i zależy od charakteru wydarzenia, w którym grupa bierze udział.

Komentarze