BARBER & OSGERBY w Poznaniu!

25 stycznia 2015
...

Na tegorocznym Arena Design pojawi Edward Barber reprezentujący topowe studio Barber & Osgerby. Wykład Barbera „Thinking and making” to z pewnością wydarzenie! Wystąpienie dotyczyć będzie znaczenia materiałów w procesie projektowym i produkcyjnym. To nawiązanie do motywu przewodniego 7. edycji Arena Design - „Materials. New Era”.
Partnerem strategicznym Arena Design jest Pfleiderer.

 

Edward Barber and Jay Osgerby to dziś jedni z najbardziej wziętych projektantów na świecie. To oni są autorami pochodni Letnich Igrzysk Olimpijskich 2012 w Londynie. Projektują dla takich klientów jak: Vitra, B&B Italia, Luis Vuitton, Knoll, Sony, Magis czy H&M. Jak widać spektrum jest szerokie – od kolekcji mebli, przez deski podłogowe Mews i Stamp (Mutina), płytkę ceramiczną (Stella McCartney) po fasadę sklepu H&M. Są obecni na największych światowych ekspozycjach ekspozycjach, a ich ostatnio największe osiągnięcie to wygrany przetarg na projekt pociągów dla linii Crossrail w Londynie.


Mamy więc okazję spotkać w Poznaniu połowę jednego z najbardziej innowacyjnych w świecie designu duetu, który ma ogromne doświadczenie w zakresie projektowania do wnętrz, projektowania architektury i wystaw. Takiej okazji nie wolno przegapić!

 

 

Thinking and making Edward Barber, gość specjalny Studio BARBER & OSGERBY – 17.02.2015 (wtorek), godz. 12:00-13:00, Arena Design Scena FORUM >> program Arena Design 2015

Zobacz też stronę Barber & Osgerby

Komentarze