3 x S

27 listopada 2013
...

"3xS" (SIEDZISKO, STÓŁ, SZAFA) to trzecia już edycja projektu "w2p" (WARSZTATY DWÓCH PRACOWNI) realizowanego przez pracownie projektowania mebli wrocławskiej ASP.

 

SIEDZISKO, STÓŁ, SZAFA - trzy rodzaje mebli mają wchodzić w skład zestawów opracowywanych przez kilkuosobowe zespoły studentów. Głównym celem projektu jest promocja pracy zespołowej (dzielenie się obowiązkami, łączenie pomysłów, dyskusje), praca z tzw. ograniczeniami oraz praca z podmiotami zewnętrznymi. Ponadto złożoność projektowanych mebli ma być impulsem do myślenia o nich jako o grupie produktów, które powinny łączyć określone cechy formalne. Nad projektem merytorycznie czuwają: prof. Wacław Kowalski, as. Magdalena Garncarz, as. Szymon Hanczar.

 

Warsztaty wystartowały 19 listopada i będą trwać do końca miesiąca. Sześć grup projektowych składających się z 5-7 osób, realizuje temat "3xS" bazując na czterech dekorach z oferty PFLEIDERER.

 

Pierwsza oficjalna odsłona efektów prac warsztatowych planowana jest na początek nadchodzącego roku, wówczas odbiorcy będą mogli z bliska obejrzeć owoc działań studentów wrocławskiej ASP.

Komentarze