11. edycja Łódź Design Festival zbliża się wielkimi krokami

20 września 2017
...

W dniach 3–8 października odbędzie się 11. edycja Łódź Design Festival pod hasłem „OD.NOWA”. Podczas wydarzenia będziemy mogli uczestniczyć w wystawach, wykładach oraz panelach dyskusyjnych. Organizatorzy zapewniają, że będzie to okazja to zastanowienia się nad współczesnym wzornictwem – nad projektowaniem na nowo i od nowa.

Łódź Design Festival można dziś nazwać jednym z najważniejszych międzynarodowych wydarzeń związanych z projektowaniem w Europie Środkowo-Wschodniej. Mamy tu do czynienia z prezentacją designu w najróżniejszych odsłonach (wzornictwo przemysłowe, art. I craft design, projektowanie graficzne, architektura, a nawet moda).

fot. Łódź Design Festival

 

W tym roku podczas ŁDF będziemy mogli podziwiać dwie wystawy główne – „New Old – projektowanie dla nas w przyszłości” oraz „Miejskie marzenia”. Nie zabraknie także wystaw towarzyszących – „Polish Design Island 2017”, „The Best of Hungary, Mystery Things Museum, AccessAbility”.

Tak, jak w przypadku poprzednich edycji Łódź Design Festival – zwiedzający mogą spodziewać się konkursu dla młodych projektantów („make me!”), strefy dedykowanej rodzinom z dziećmi („Edukreacja”) oraz plebiscytu wyłaniającego i upowszechniającego najlepsze polskie wdrożenia („must have”).

My już nie możemy się doczekać, a Wy?

Komentarze