Wybór języka: PL DE EN
16.09.2017 - by Marta

Wprowadź kolor do wnętrza kuchni!

Biel doskonale sprawdza się we wnętrzach jako kolor bazowy aranżacji. Nie sposób odmówić jej uniwersalności. Przy tworzeniu wymarzonej kuchennej przestrzeni, której biel będzie podstawą, warto jednak przemyśleć wprowadzenie mocniejszych, odważnych akcentów kolorystycznych. Dzięki temu nasza przestrzeń będzie lepiej dopasowana do nas samych, bardziej spersonalizowana.

 

Nie bój się czerwieni!

Z bielą doskonale współgra czerwień. Nie tylko ociepla wnętrze, ale też dodaje mu charakteru. Przy zachowaniu odpowiednich proporcji pomiędzy barwą bazową, a uzupełniającą – możemy stworzyć kuchnię, obok której nikt nie przejdzie obojętnie. Dobrze zastosowane czerwone akcenty sprawią, że wystrój naszej kuchni będzie bardziej interesujący.

Postaw na marmur

W białej kuchni ocieplonej czerwonymi akcentami kolorystycznymi z pewnością sprawdzić się mogą także dekory przypominające marmur, który samodzielnie może sprawiać wrażenie nieco surowego.

Kiedy wprowadzimy go do wnętrza w odpowiedniej ilości, na przykład poprzez użycie go na blatach roboczych w kuchni – będzie eleganckim uzupełnieniem aranżacji.

(Marta)

0

 
 
02.09.2019 - by Marta

Czy możliwe jest dziś projektowanie wnętrz bez pomocy odpowiednich programów? Być może. Czemu miałoby to jednak służyć, skoro (...)

26.08.2019 - by Marta

Projekt pokoju dziecięcego to zawsze nie lada wyzwanie. Dlaczego? Ponieważ wymaga uwzględnienia oczekiwań tak dziecka, jak i rodziców. (...)

26.08.2019 - by Marta

Nawet najlepszy, najśmielszy, najwspanialszy projekt pozostanie tylko wizją na papierze, jeśli nie zostanie fachowo i dobrze zrealizowany przez (...)

19.08.2019 - by Marta

„Marka osobista”, „personal branding” to terminy coraz bardziej popularne. Prawie każdy już je zna, coś o nich (...)

05.08.2019 - by Marta

Kuchnie to miejsca, których aranżacje są – prawdopodobnie – najbardziej poszukiwane przez klientów. Dlatego pozostajemy w kuchennych klimatach. (...)

29.07.2019 - by Marta

No właśnie. Jakie aranżacje kuchni są w Polsce najbardziej popularne? Jakie meble wybierają klienci? Białe, czarne czy kolorowe?

26.06.2019 - by Marta

Czy łączenie betonu z materiałami naturalnymi w aranżacji wnętrz to dobry pomysł? Co wyróżnia ten trend? Czy „w (...)

17.06.2019 - by Marta

Można zgłaszać się do konkursu „Wnętrze Roku Pfleiderer” na najlepiej zaprojektowaną przestrzeń użytkową. Poszukiwane są ciekawe, niesztampowe i (...)

24.05.2019 - by Marta

Jakie powinny być balkony, aby się nimi cieszyć przez lata i o każdej porze roku? Przede wszystkim wytrzymałe. (...)