Wybór języka: PL DE EN
16.09.2017 - by Marta

Wprowadź kolor do wnętrza kuchni!

Biel doskonale sprawdza się we wnętrzach jako kolor bazowy aranżacji. Nie sposób odmówić jej uniwersalności. Przy tworzeniu wymarzonej kuchennej przestrzeni, której biel będzie podstawą, warto jednak przemyśleć wprowadzenie mocniejszych, odważnych akcentów kolorystycznych. Dzięki temu nasza przestrzeń będzie lepiej dopasowana do nas samych, bardziej spersonalizowana.

 

Nie bój się czerwieni!

Z bielą doskonale współgra czerwień. Nie tylko ociepla wnętrze, ale też dodaje mu charakteru. Przy zachowaniu odpowiednich proporcji pomiędzy barwą bazową, a uzupełniającą – możemy stworzyć kuchnię, obok której nikt nie przejdzie obojętnie. Dobrze zastosowane czerwone akcenty sprawią, że wystrój naszej kuchni będzie bardziej interesujący.

Postaw na marmur

W białej kuchni ocieplonej czerwonymi akcentami kolorystycznymi z pewnością sprawdzić się mogą także dekory przypominające marmur, który samodzielnie może sprawiać wrażenie nieco surowego.

Kiedy wprowadzimy go do wnętrza w odpowiedniej ilości, na przykład poprzez użycie go na blatach roboczych w kuchni – będzie eleganckim uzupełnieniem aranżacji.

(Marta)

0

 
 
26.06.2019 - by Marta

Czy łączenie betonu z materiałami naturalnymi w aranżacji wnętrz to dobry pomysł? Co wyróżnia ten trend? Czy „w (...)

17.06.2019 - by Marta

Można zgłaszać się do konkursu „Wnętrze Roku Pfleiderer” na najlepiej zaprojektowaną przestrzeń użytkową. Poszukiwane są ciekawe, niesztampowe i (...)

24.05.2019 - by Marta

Jakie powinny być balkony, aby się nimi cieszyć przez lata i o każdej porze roku? Przede wszystkim wytrzymałe. (...)

02.05.2018 - by Kasia

Podczas tegorocznych targów designu iSaloni w Mediolanie, odbyła się impreza, będąca nie lada gratką dla miłośników pięknych kuchni (...)

27.04.2018 - by Marta

Piękno laminatów HPL Pfleiderer kryje się nie tylko w wyjątkowych dekorach, ale również w fascynujących strukturach, które sprawiają, (...)

24.04.2018 - by Kasia

Redakcja „Harvard Business Review Polska” we współpracy z Departamentem Zarządzania Aktywami DM TMS Brokers S.A oraz ze Stowarzyszeniem (...)

22.04.2018 - by Marta

W minionym tygodniu Pfleiderer uczestniczył w III Targach Budownictwa Drewnianego "Drewdom", które odbyły się 20-23 kwietnia br. w (...)

19.04.2018 - by Kasia

Materiały we wnętrzach publicznych muszą wiele znieść - użytkowane są każdego dnia przez wiele osób, narażone na działanie (...)

03.04.2018 - by Marta

Połysk ma w sobie tyle elegancji, zaś mat ujmuje głębią i jest tak doskonale stonowany. Ciężko zdecydować się (...)

28.03.2018 - by Kasia

Wilgoć to stały gość łazienek, zarówno tych domowych, jak i we wnętrzach publicznych. Jednak dla płyt drewnopochodnych Pfleiderer (...)