Wybór języka: PL DE EN
26.04.2016 - by anna

Kuchnia z dekorem Tomka Rygalika

Bogaty, nieregularny rysunek drewna dekoru Pfleiderer w zestawie mebli kuchennych "Brzoza" Stolkar doskonale komponuje się z prostymi bryłami szafek.

Proste bryły szafek dostępnych w ramach zestawu mebli kuchennych "Brzoza" ciekawie współgrają z niezwykle ciekawym i bogatym rysunkiem zastosowanego dekoru Pfleiderer.

"Brzoza Ojców Termo" powstał w projekcie „Brzoza Polska” zainicjowanym przez firmę Pfleiderer Grajewo w kooperacji z Interprint i znanym designerem Tomkiem Rygalikiem. Celem projektu było zachowanie zagrożonego wyginięciem gatunku drzewa i umożliwienie wykorzystania go w meblarstwie. Dekor ten pełen jest nieregularności i kontrastów, a wybarwienie o brązowej tonacji interesująco podkreśla i uwypukla wszystkie elementy rysunku naturalnego drewna.

Meble kuchenne BRZOZA firmy Stolkar to propozycja ponadczasowa poprzez swoje odwołanie do przyrody polskiej oraz uniwersalny charakter i szerokie możliwości wykorzystania poszczególnych dekorów. „Brzoza Ojców” stanowi odwzorowanie naturalnego, ukształtowanego przez trudne warunki wegetacji w górskim środowisku, drewna.

www.Pfleiderer.pl

www.Stolkar.pl

(anna)

0

 
 
17.06.2019 - by Marta

Można zgłaszać się do konkursu „Wnętrze Roku Pfleiderer” na najlepiej zaprojektowaną przestrzeń użytkową. Poszukiwane są ciekawe, niesztampowe i (...)

24.05.2019 - by Marta

Jakie powinny być balkony, aby się nimi cieszyć przez lata i o każdej porze roku? Przede wszystkim wytrzymałe. (...)

02.05.2018 - by Kasia

Podczas tegorocznych targów designu iSaloni w Mediolanie, odbyła się impreza, będąca nie lada gratką dla miłośników pięknych kuchni (...)

27.04.2018 - by Marta

Piękno laminatów HPL Pfleiderer kryje się nie tylko w wyjątkowych dekorach, ale również w fascynujących strukturach, które sprawiają, (...)

24.04.2018 - by Kasia

Redakcja „Harvard Business Review Polska” we współpracy z Departamentem Zarządzania Aktywami DM TMS Brokers S.A oraz ze Stowarzyszeniem (...)

22.04.2018 - by Marta

W minionym tygodniu Pfleiderer uczestniczył w III Targach Budownictwa Drewnianego "Drewdom", które odbyły się 20-23 kwietnia br. w (...)

19.04.2018 - by Kasia

Materiały we wnętrzach publicznych muszą wiele znieść - użytkowane są każdego dnia przez wiele osób, narażone na działanie (...)

03.04.2018 - by Marta

Połysk ma w sobie tyle elegancji, zaś mat ujmuje głębią i jest tak doskonale stonowany. Ciężko zdecydować się (...)

28.03.2018 - by Kasia

Wilgoć to stały gość łazienek, zarówno tych domowych, jak i we wnętrzach publicznych. Jednak dla płyt drewnopochodnych Pfleiderer (...)

26.03.2018 - by Kasia

Information on the strategic directions in the company's development and a presentation of novelties in the product offer (...)