Wybór języka: PL DE EN
30.03.2016 - by anna

Stoisko Pfleiderer w finale StandOUT!

Trwa konkurs na najciekawsze stoiska targów Meble Polska 2016! W gronie finalistów - stoisko Pfleiderer!

11 marca br. zakończyły się w Poznaniu targi Meble Polska – lidera prezentacji trendów w branży meblowej i targi Arena Design - jedynego w Polsce miejsca biznesowych spotkań producentów i projektantów, a także przestrzeni prezentacji najbardziej aktualnych osiągnięć w dziedzinie designu.

Możecie Państwo głosować na stoisko Pfleiderer klikając w link:

http://exspace.pl/contests/show/132.#56

i wybierając Pfleiderer/arena DESIGN 2016 z listy rankingowej po prawej stronie. 

Zapoczątkowany w 2012 roku konkurs StandOUT. zyskał szybko popularność jako wiodące źródło informacji dla wystawców i projektantów przestrzeni wystawienniczych. Zwiedzając targi i oglądając dobrze zaprojektowane stoiska możecie nie tylko nadrobić zaległości w trendach w branży wystawienniczej, ale również uzyskać informacje na temat wystawców i ich produktów. Jak pokazują dotychczasowe edycje konkursu, grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy. W poprzednich 25 edycjach StandOUT. oddano łącznie ponad 63 000 głosów!
Exspace i StandOUT. identyfikują i nagradzają stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. Celem prezentacji wyróżniających się kreacji wystawienniczych jest przyczynianie się do rozpoznawalności i wzmocnienia marek jak i produktów wystawców. Unikatowe stoiska - które najlepiej prezentują aktualne trendy i wyjątkowe wizualne rozwiązania – wyszukują wewnętrzne zespoły ekspertów w dziedzinie wystawiennictwa. Jest nam niezmernie miło, że w tym gronie znalazł się Pfleiderer.

Zachęcamy do głosowania!

(anna)

0

 
 
17.06.2019 - by Marta

Można zgłaszać się do konkursu „Wnętrze Roku Pfleiderer” na najlepiej zaprojektowaną przestrzeń użytkową. Poszukiwane są ciekawe, niesztampowe i (...)

24.05.2019 - by Marta

Jakie powinny być balkony, aby się nimi cieszyć przez lata i o każdej porze roku? Przede wszystkim wytrzymałe. (...)

02.05.2018 - by Kasia

Podczas tegorocznych targów designu iSaloni w Mediolanie, odbyła się impreza, będąca nie lada gratką dla miłośników pięknych kuchni (...)

27.04.2018 - by Marta

Piękno laminatów HPL Pfleiderer kryje się nie tylko w wyjątkowych dekorach, ale również w fascynujących strukturach, które sprawiają, (...)

24.04.2018 - by Kasia

Redakcja „Harvard Business Review Polska” we współpracy z Departamentem Zarządzania Aktywami DM TMS Brokers S.A oraz ze Stowarzyszeniem (...)

22.04.2018 - by Marta

W minionym tygodniu Pfleiderer uczestniczył w III Targach Budownictwa Drewnianego "Drewdom", które odbyły się 20-23 kwietnia br. w (...)

19.04.2018 - by Kasia

Materiały we wnętrzach publicznych muszą wiele znieść - użytkowane są każdego dnia przez wiele osób, narażone na działanie (...)

03.04.2018 - by Marta

Połysk ma w sobie tyle elegancji, zaś mat ujmuje głębią i jest tak doskonale stonowany. Ciężko zdecydować się (...)

28.03.2018 - by Kasia

Wilgoć to stały gość łazienek, zarówno tych domowych, jak i we wnętrzach publicznych. Jednak dla płyt drewnopochodnych Pfleiderer (...)

26.03.2018 - by Kasia

Information on the strategic directions in the company's development and a presentation of novelties in the product offer (...)