Wybór języka: PL DE EN
08.06.2015 - by jek

Oddziaływanie przedmiotu

Przedmioty mają ogromną siłę oddziaływania. To z nimi się identyfikujemy. Nimi otaczamy. Wypełniając przestrzenie stanowią o Nas. Materia, z której są wykonane, potrzebuje formy nadanej przez człowieka.

 

Przedmioty mają ogromną siłę oddziaływania. To z nimi się identyfikujemy. Nimi otaczamy. Wypełniając przestrzenie stanowią o Nas. Materia, z której są wykonane, potrzebuje formy nadanej przez człowieka.

Motto młodego kieleckiego studia projektowo-konstrukcyjnego METAFOR, którego założycielem jest Wojciech „Wo” Mierzwa bardzo dobrze oddaje ducha projektów meblarskich, które tam powstają. Przyjrzyjmy się kilku wybranym.

Po więcej zapraszamy na METAFOR

 

Solidny blat z polskiego dębu w kombinacji z modularnymi nogami tworzy ławę o nazwie Quadra. Pięć pasujących do siebie elementów daje połączenie industrialnego stylu z domową atmosferą. Wykonany jest ręcznie z litego drewna dębowego pokrytego dębowym obłogiem, zapewnia wysoką elastyczność drewna i doskonałą odporność. Wymiary: W1330 x D730 x H450

 

 

Biurko Grafo Swoją genezę bierze w miejscu gdzie każda twórcza myśl przelewana jest na papier. Gdzie kończy się surowa kalkulacja a zaczyna kreatywność. Jest meblem eleganckim, dopracowanym i szlachetnym – tak w formie, jak i w funkcji.

Najlepiej odnajdzie się wśród osób które docenią rzemieślnicze wykonanie i wysokiej jakości materiały. Specjalnie wyselekcjonowane drewno dębowe lub bukowe pochodzące z polskich lasów, w połączeniu z najwyższej jakości skórą i ręcznym szyciem, dają poczucie wyjątkowości.

Grafo pasuje do kameralnych pomieszczeń (wymiary: 1000 x 630 x 930mm).

 

 

(jek)

0

 
 
17.06.2019 - by Marta

Można zgłaszać się do konkursu „Wnętrze Roku Pfleiderer” na najlepiej zaprojektowaną przestrzeń użytkową. Poszukiwane są ciekawe, niesztampowe i (...)

24.05.2019 - by Marta

Jakie powinny być balkony, aby się nimi cieszyć przez lata i o każdej porze roku? Przede wszystkim wytrzymałe. (...)

02.05.2018 - by Kasia

Podczas tegorocznych targów designu iSaloni w Mediolanie, odbyła się impreza, będąca nie lada gratką dla miłośników pięknych kuchni (...)

27.04.2018 - by Marta

Piękno laminatów HPL Pfleiderer kryje się nie tylko w wyjątkowych dekorach, ale również w fascynujących strukturach, które sprawiają, (...)

24.04.2018 - by Kasia

Redakcja „Harvard Business Review Polska” we współpracy z Departamentem Zarządzania Aktywami DM TMS Brokers S.A oraz ze Stowarzyszeniem (...)

22.04.2018 - by Marta

W minionym tygodniu Pfleiderer uczestniczył w III Targach Budownictwa Drewnianego "Drewdom", które odbyły się 20-23 kwietnia br. w (...)

19.04.2018 - by Kasia

Materiały we wnętrzach publicznych muszą wiele znieść - użytkowane są każdego dnia przez wiele osób, narażone na działanie (...)

03.04.2018 - by Marta

Połysk ma w sobie tyle elegancji, zaś mat ujmuje głębią i jest tak doskonale stonowany. Ciężko zdecydować się (...)

28.03.2018 - by Kasia

Wilgoć to stały gość łazienek, zarówno tych domowych, jak i we wnętrzach publicznych. Jednak dla płyt drewnopochodnych Pfleiderer (...)

26.03.2018 - by Kasia

Information on the strategic directions in the company's development and a presentation of novelties in the product offer (...)