Wybór języka: PL DE EN
25.01.2015 - by oski de

BARBER & OSGERBY w Poznaniu!

Na tegorocznym Arena Design pojawi Edward Barber reprezentujący topowe studio Barber & Osgerby. Wykład Barbera „Thinking and making” to z pewnością wydarzenie! Wystąpienie dotyczyć będzie znaczenia materiałów w procesie projektowym i produkcyjnym. To nawiązanie do motywu przewodniego 7. edycji Arena Design - „Materials. New Era”. Partnerem strategicznym Arena Design jest Pfleiderer.

 

Edward Barber and Jay Osgerby to dziś jedni z najbardziej wziętych projektantów na świecie. To oni są autorami pochodni Letnich Igrzysk Olimpijskich 2012 w Londynie. Projektują dla takich klientów jak: Vitra, B&B Italia, Luis Vuitton, Knoll, Sony, Magis czy H&M. Jak widać spektrum jest szerokie – od kolekcji mebli, przez deski podłogowe Mews i Stamp (Mutina), płytkę ceramiczną (Stella McCartney) po fasadę sklepu H&M. Są obecni na największych światowych ekspozycjach ekspozycjach, a ich ostatnio największe osiągnięcie to wygrany przetarg na projekt pociągów dla linii Crossrail w Londynie.


Mamy więc okazję spotkać w Poznaniu połowę jednego z najbardziej innowacyjnych w świecie designu duetu, który ma ogromne doświadczenie w zakresie projektowania do wnętrz, projektowania architektury i wystaw. Takiej okazji nie wolno przegapić!

 

 

Thinking and making Edward Barber, gość specjalny Studio BARBER & OSGERBY – 17.02.2015 (wtorek), godz. 12:00-13:00, Arena Design Scena FORUM >> program Arena Design 2015

Zobacz też stronę Barber & Osgerby

(oski de)

0

 
 
02.09.2019 - by Marta

Czy możliwe jest dziś projektowanie wnętrz bez pomocy odpowiednich programów? Być może. Czemu miałoby to jednak służyć, skoro (...)

26.08.2019 - by Marta

Projekt pokoju dziecięcego to zawsze nie lada wyzwanie. Dlaczego? Ponieważ wymaga uwzględnienia oczekiwań tak dziecka, jak i rodziców. (...)

26.08.2019 - by Marta

Nawet najlepszy, najśmielszy, najwspanialszy projekt pozostanie tylko wizją na papierze, jeśli nie zostanie fachowo i dobrze zrealizowany przez (...)

19.08.2019 - by Marta

„Marka osobista”, „personal branding” to terminy coraz bardziej popularne. Prawie każdy już je zna, coś o nich (...)

05.08.2019 - by Marta

Kuchnie to miejsca, których aranżacje są – prawdopodobnie – najbardziej poszukiwane przez klientów. Dlatego pozostajemy w kuchennych klimatach. (...)

29.07.2019 - by Marta

No właśnie. Jakie aranżacje kuchni są w Polsce najbardziej popularne? Jakie meble wybierają klienci? Białe, czarne czy kolorowe?

26.06.2019 - by Marta

Czy łączenie betonu z materiałami naturalnymi w aranżacji wnętrz to dobry pomysł? Co wyróżnia ten trend? Czy „w (...)

17.06.2019 - by Marta

Można zgłaszać się do konkursu „Wnętrze Roku Pfleiderer” na najlepiej zaprojektowaną przestrzeń użytkową. Poszukiwane są ciekawe, niesztampowe i (...)

24.05.2019 - by Marta

Jakie powinny być balkony, aby się nimi cieszyć przez lata i o każdej porze roku? Przede wszystkim wytrzymałe. (...)