Wybór języka: PL DE EN
25.01.2015 - by oski de

BARBER & OSGERBY w Poznaniu!

Na tegorocznym Arena Design pojawi Edward Barber reprezentujący topowe studio Barber & Osgerby. Wykład Barbera „Thinking and making” to z pewnością wydarzenie! Wystąpienie dotyczyć będzie znaczenia materiałów w procesie projektowym i produkcyjnym. To nawiązanie do motywu przewodniego 7. edycji Arena Design - „Materials. New Era”. Partnerem strategicznym Arena Design jest Pfleiderer.

 

Edward Barber and Jay Osgerby to dziś jedni z najbardziej wziętych projektantów na świecie. To oni są autorami pochodni Letnich Igrzysk Olimpijskich 2012 w Londynie. Projektują dla takich klientów jak: Vitra, B&B Italia, Luis Vuitton, Knoll, Sony, Magis czy H&M. Jak widać spektrum jest szerokie – od kolekcji mebli, przez deski podłogowe Mews i Stamp (Mutina), płytkę ceramiczną (Stella McCartney) po fasadę sklepu H&M. Są obecni na największych światowych ekspozycjach ekspozycjach, a ich ostatnio największe osiągnięcie to wygrany przetarg na projekt pociągów dla linii Crossrail w Londynie.


Mamy więc okazję spotkać w Poznaniu połowę jednego z najbardziej innowacyjnych w świecie designu duetu, który ma ogromne doświadczenie w zakresie projektowania do wnętrz, projektowania architektury i wystaw. Takiej okazji nie wolno przegapić!

 

 

Thinking and making Edward Barber, gość specjalny Studio BARBER & OSGERBY – 17.02.2015 (wtorek), godz. 12:00-13:00, Arena Design Scena FORUM >> program Arena Design 2015

Zobacz też stronę Barber & Osgerby

(oski de)

0

 
 
26.06.2019 - by Marta

Czy łączenie betonu z materiałami naturalnymi w aranżacji wnętrz to dobry pomysł? Co wyróżnia ten trend? Czy „w (...)

17.06.2019 - by Marta

Można zgłaszać się do konkursu „Wnętrze Roku Pfleiderer” na najlepiej zaprojektowaną przestrzeń użytkową. Poszukiwane są ciekawe, niesztampowe i (...)

24.05.2019 - by Marta

Jakie powinny być balkony, aby się nimi cieszyć przez lata i o każdej porze roku? Przede wszystkim wytrzymałe. (...)

02.05.2018 - by Kasia

Podczas tegorocznych targów designu iSaloni w Mediolanie, odbyła się impreza, będąca nie lada gratką dla miłośników pięknych kuchni (...)

27.04.2018 - by Marta

Piękno laminatów HPL Pfleiderer kryje się nie tylko w wyjątkowych dekorach, ale również w fascynujących strukturach, które sprawiają, (...)

24.04.2018 - by Kasia

Redakcja „Harvard Business Review Polska” we współpracy z Departamentem Zarządzania Aktywami DM TMS Brokers S.A oraz ze Stowarzyszeniem (...)

22.04.2018 - by Marta

W minionym tygodniu Pfleiderer uczestniczył w III Targach Budownictwa Drewnianego "Drewdom", które odbyły się 20-23 kwietnia br. w (...)

19.04.2018 - by Kasia

Materiały we wnętrzach publicznych muszą wiele znieść - użytkowane są każdego dnia przez wiele osób, narażone na działanie (...)

03.04.2018 - by Marta

Połysk ma w sobie tyle elegancji, zaś mat ujmuje głębią i jest tak doskonale stonowany. Ciężko zdecydować się (...)

28.03.2018 - by Kasia

Wilgoć to stały gość łazienek, zarówno tych domowych, jak i we wnętrzach publicznych. Jednak dla płyt drewnopochodnych Pfleiderer (...)