Wybór języka: PL DE EN
21.05.2014 - by lena

Design dla hedonistów

Urny biodegradowalne OVO / MALA zaprojektowane przez Gosię Dziembaj z Dizeno Creativo zwyciężyły w konkursie Design - Open Space na tegorocznym Wroclove Design.

 

Jedną z atrakcji Wroclove Design 2014 było ogłoszenie wyników konkursu Design – Open Spaceoraz wystawa prac finalistów. Konkurs skierowany był do zawodowych projektantów, debiutantów i studentów a jego celem było odnalezienie dobrych projektów, które bardziej spełniają niż generują potrzeby i pragnienia Żeby nie było zbyt łatwo, w tym roku hasłem przewodnim, z którym mierzyli się uczestnicy konkursu był narcyzm.

 

Do konkursu zgłoszone zostało ponad 250 projektów, jednak do wystawy finałowej zostały wybrane 32 projekty. Kapituła konkursowa przyznała także tylko jedno wyróżnienie dla Gosi Dziembaj z Dizeno Creativo za projekt urn – OVO/ MALA.

 

Więcej:

Design i narcyzm

(lena)

0

 
 
  • wroclove 
21.05.2014 - by lena

Urny biodegradowalne OVO / MALA zaprojektowane przez Gosię Dziembaj z Dizeno Creativo zwyciężyły w konkursie Design - Open (...)

17.02.2014 - by lena

Ruszyła druga edycja konkursu Design – Open Space w ramach Wroclove Design – II. Międzynarodowego Festiwalu Dobrych Projektów. (...)