Wybór języka:
05.11.2013 - by jek

Dawka inspiracji

To nie jest recenzja książki, ale… swego rodzaju wnętrzarskiego trendbooka, który warto mieć na swojej półce.

 

Pfleiderer zatroszczył się o to, aby jego nowy katalog nie był tylko zbiorem informacji o produktach, ale też bogatym źródłem inspiracji. Z tego względu wydawnictwo przypomina ekskluzywny magazyn wnętrzarski i wyraźnie widać w nim zainteresowanie firmy szeroko pojętym designem oraz światowymi trendami w meblarstwie i aranżacji wnętrz. W katalogu zawarte zostały bardzo ciekawe i ilustrowane pięknymi zdjęciami podpowiedzi, w jaki sposób można wykorzystać różne materiały do zaprojektowania wnętrz lub mebli.

 

Na ponad 186 stronach znajdziemy nie tylko zdjęcia dekorów oraz ich tabelaryczne zestawienia prezentujące wymiary, struktury i komplementarność wzorniczą, ale też ogromną liczbę zdjęć aranżacyjnych usystematyzowanych według sześciu najczęściej spotykanych stylów urządzenia wnętrz mieszkalnych. Zwracają również uwagę takie niestandardowe pomysły (ilustrowane zdjęciami realizacji!) jak np. wykorzystanie surowej płyty wiórowej MFP w dekoracji wnętrz mieszkalnych i pomieszczeniach użyteczności publicznej.

 

Katalog pojawił się w dystrybucji pod koniec października 2013 r. i można go zamówić (bezpłatnie) za pośrednictwem strony www.pfleiderer.pl

(jek)

0

 
 
11.06.2018 - by Marta

Oto realizowany w Polsce projekt, w ramach którego architekt Piotr Kuczia na niewielkiej powierzchni wprowadza innowacyjne, oryginalne i (...)

04.06.2018 - by Marta

W firmie Geberit AG, która jest liderem rynku produktów sanitarnych, powiązanie przemysłu i natury odgrywa szczególną rolę, ponieważ (...)

28.05.2018 - by Kasia

Delikatna, nieskazitelna, śnieżnobiała. Porcelana, cieniutka odmiana ceramiki wyprodukowana po raz pierwszy w VII w., do dziś uchodzi za (...)

21.05.2018 - by Kasia

Parter stylowego hotelu Le Méridien w pobliżu Opery Wiedeńskiej zmienił się w przyjazne, ekstrawaganckie miejsce, w którym w (...)

15.05.2018 - by Kasia

Czy wiesz gdzie w Twoim domu jest najwięcej bakterii i wirusów? Wcale nie w toalecie! Jak pokazują badania, (...)

07.05.2018 - by Marta

Kolekcja blatów Premium Pfleiderer to rozwiązanie dla tych, którzy od materiałów wykończeniowych oczekują czegoś więcej niż wyłącznie estetyki. (...)

02.05.2018 - by Kasia

Podczas tegorocznych targów designu iSaloni w Mediolanie, odbyła się impreza, będąca nie lada gratką dla miłośników pięknych kuchni (...)

27.04.2018 - by Marta

Piękno laminatów HPL Pfleiderer kryje się nie tylko w wyjątkowych dekorach, ale również w fascynujących strukturach, które sprawiają, (...)

24.04.2018 - by Kasia

Redakcja „Harvard Business Review Polska” we współpracy z Departamentem Zarządzania Aktywami DM TMS Brokers S.A oraz ze Stowarzyszeniem (...)

22.04.2018 - by Marta

W minionym tygodniu Pfleiderer uczestniczył w III Targach Budownictwa Drewnianego "Drewdom", które odbyły się 20-22 kwietnia br. w (...)