Wybór języka:
16.09.2017 - by Marta

Wprowadź kolor do wnętrza kuchni!

Biel doskonale sprawdza się we wnętrzach jako kolor bazowy aranżacji. Nie sposób odmówić jej uniwersalności. Przy tworzeniu wymarzonej kuchennej przestrzeni, której biel będzie podstawą, warto jednak przemyśleć wprowadzenie mocniejszych, odważnych akcentów kolorystycznych. Dzięki temu nasza przestrzeń będzie lepiej dopasowana do nas samych, bardziej spersonalizowana.

 

Nie bój się czerwieni!

Z bielą doskonale współgra czerwień. Nie tylko ociepla wnętrze, ale też dodaje mu charakteru. Przy zachowaniu odpowiednich proporcji pomiędzy barwą bazową, a uzupełniającą – możemy stworzyć kuchnię, obok której nikt nie przejdzie obojętnie. Dobrze zastosowane czerwone akcenty sprawią, że wystrój naszej kuchni będzie bardziej interesujący.

Postaw na marmur

W białej kuchni ocieplonej czerwonymi akcentami kolorystycznymi z pewnością sprawdzić się mogą także dekory przypominające marmur, który samodzielnie może sprawiać wrażenie nieco surowego.

Kiedy wprowadzimy go do wnętrza w odpowiedniej ilości, na przykład poprzez użycie go na blatach roboczych w kuchni – będzie eleganckim uzupełnieniem aranżacji.

(Marta)

0

 
 
31.08.2018 - by Kasia

Jedną z najbardziej newralgicznych powierzchni w kuchni jest ściana nad blatem, która pełni nie tylko funkcję dekoracyjną, ale (...)

27.08.2018 - by Kasia

Blat kuchenny to powierzchnia szczególna. Z jednej strony, najbardziej wyeksponowana, z drugiej zaś, najmocniej narażona na działanie wilgoci, (...)

24.08.2018 - by Marta

Metale i materiały nimi inspirowane na dobre rozgościły się w meblarstwie i aranżacji wnętrz, zdobywając coraz liczniejsze grono (...)

17.08.2018 - by Kasia

Wyspa w kuchni to modne rozwiązanie, a też bardzo praktyczne. Nie ma wątpliwości, że jest to sposób urządzania (...)

15.08.2018

Wygodny kącik do nauki można zaaranżować w praktycznie każdym pomieszczeniu. Co więcej, można urządzić go tak, by stał (...)

02.08.2018 - by Kasia

Piękne wnętrza mają siłę przyciągania, zapadają w pamięć i sprawiają, że chcemy do nich wracać. Nowy produkt Pfleiderer (...)

31.07.2018 - by Kasia

Kolorowe mozaiki, słońce, piasek i lazurowa woda, soczyste cytrusy oraz majestatyczne piękno gór. Brzmi jak bajka? To magia (...)

23.07.2018 - by Marta

Otaczający szpital w Leverkusen park stał się inspiracją dla projektu, który przenosi odwołujące się do różnych zmysłów elementy (...)

18.07.2018 - by Kasia

Minimalistyczna i odważna kolekcja dekorów – Black coffee od Pfleiderer, to ciekawy sposób na aranżację nowoczesnego wnętrza.

17.07.2018 - by Marta

Kuchnia jest sercem domu, to tutaj spędzamy czas z rodziną, jedząc wspólne śniadania lub popijając poranną kawę. (...)